ACTUEEL

Henny Slotman tot ridder geslagen

Foto Kees Müller Foto Kees Müller

Henny Slotman tot Ridder is in de Orde van Oranje-Nassau geslagen.

Ons zeer gewaardeerd lid en bestuurslid lid Henny Slotman kwam naar het gemeentehuis om de “ingelaste” bestuursvergadering bij te wonen. Tijdens die vergadering kwam de burgemeester binnen om Henny uit te nodigen mee te gaan naar de raadszaal. Hoe groot was zijn verbazing dat hij daar in de raadszaal veel bekenden maar ook zijn  naaste familie zag.

Uit handen van burgemeester Hans Gerritsen ontving Henny een Koninklijke onderscheiding voor zijn diverse  vrijwilligersactiviteiten in de gemeente Haaksbergen. 

Sinds ruim 12 jaar is hij een van de actieve vrijwilligers met een belangrijke taak binnen de organisatie van de Historische Kring Haaksbergen. Henny Slotman kunnen wij zonder meer de chef-rondleider van Haaksbergen noemen. Velen hebben onder zijn bezielende leiding een kortere of langere rondleiding door het centrum van Haaksbergen gemaakt. Verrassend en boeiend voor een geboren en getogen Haaksbergenaar, maar ook voor een geïnteresseerde bezoeker van elders.
 
Als onderzoeker pluist hij de geschiedenis uit van diverse woningen in straten binnen de kern van Haaksbergen. En niet alleen welke woningen in welke straten staan of hebben gestaan maar tevens welke bewoners er woonden of wonen. Dit alles met kadastrale- en stamboomgegevens. Wel heel bijzonder dus. 

Gelukkig hebben wij in hem ook een persoon die hand-en-spandiensten verleent wanneer dat voor onze Kring nodig en gevraagd is. Als hoofd Interne Zaken van onze Kring stuurt hij op zeer positieve wijze onze vrijwilligers aan. Inkoop, aankoop, schoonmaak, herstelwerkzaamheden, markten en tentoonstellingen vallen onder zijn verantwoordelijkheid. 

Graag maakt het bestuur van de Historische Kring Haaksbergen gebruik van zijn nuchtere kijk op zaken welke op de agenda van de bestuursvergadering staan. Praktisch en realistisch, verfrissend en toekomst gericht. Een collegiale maat binnen ons bestuur. Zijn inbreng, zijn geestdrift, zijn kennis van zaken, zijn warmte doet de Historische Kring Haaksbergen goed. 

Het heeft Zijne Majesteit behaagt Henny Slotman te benoemen tot lid in de Orde van Oranje Nassau.

Proficiat Henny

Fotoreportage Kees Muellerkamp: http://www.historischekringhaaksbergen.nl/album%20Slotman/index.html 

Openingstijden Historisch Centrum

maandag 09.00-12.00 en 13.30-17.00 uur
dinsdag 09.00-12.00 en 13.30-17.00 uur
woensdag Gesloten
donderdag 19.00-22.00 uur
vrijdag  09.00-12.00 en 13.30-17.00 uur  


Contactgegevens

Historische Kring Haaksbergen
Markt 3 - Souterrain Gemeentehuis    
7481 HS  HAAKSBERGEN
Tel.: 053-5742374
E-mail: info@historischekringhaaksbergen.nl 

Bankrekeningen

Voor schenkingen en giften:
Rabobank: NL76RABO0324229917
ANBI-nr. 8056.08.837
Voor lidmaatschap en abonnement:
Ing: NL23INGB0002547699

Overige gegevens 

Kamer van Koophandel: 40073806
Fiscaal nummer: 8056.08.837
Statuten

  Bekijk hier ook de Facebookpagina's van
Oud-Haaksbergen

en de 
Historische Kring Haaksbergen